Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...nemam..

Ljuk, 16. 2. 2008 20:44

..jeste krátky komentář..k rozhodnutí filipa a baTerky - playerů MyšMASHE a šéfům HFbL. Jsem rád,ze zvítězil rozum a pravidla CFBU. Rozhodší chybu samozřejme udelat může, snad to pomůže jak už nekdo dole psal k větší pečlivosti časoměřičů, (zdravim vypitka Tomassona z Delonů:o)

gol/negol

Johnny, 16. 2. 2008 19:52

Myslím, že to byl kvalitní zápas se vším všudy a trochu emocí bylo na místě. Chci poděkovat BaTerce, že nakonec stála na straně Kladiv a to zřejmě ovlivnilo celý výsledek. Zvem tě na pivko ve středu po zápasech, bereš?

...

pan green, 15. 2. 2008 20:23

jak uz bylo receno,kdyby (míře)časomíře nevládla připitá deloní čeládka,nemohoucí spustit čudlík ve vhodnou dobu...
a teplákovej džone,STB...hapujda se ti smeje

nadpis

Cyp, 15. 2. 2008 17:23

text: chyba časomíry možná povede k jejímu zkvalitnění, když na její chybu doplatili organizátoři samotní. Ovšem je třeba dodat, že k této situaci přispěla i nedisciplinovanost Kladiv, protože nechat volného hráče na půlce za takového stavu a v takovém čase je prostě hřích. Stačilo trošku vyběhnout, zakleknout, zakrýt si lulínka a střelu zblokovat.

Jinak pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, ale Kladiva prostě ve finále HFbL porazit nemůže.

to Usáma:

BaTerka TaBatěrka, 15. 2. 2008 16:01

A že zrovna ty, kterej si tam nebyl, k tomu máš nejvíc keců... :-D

re : ukřivděná TaBatěrka

damien silverwing, 15. 2. 2008 15:09

No tak tohle je myslim solidní blábol. Všichni samozřejmě hrajeme HLAVNĚ pro radost, ale výsledky jsou taky důležitý a tvářit se, že o ně vlastně vůbec nejde, je pokrývačství. A kór v takhle těsném mači. S tim časem jsem to slyšel taky, bohužel byl několikrát puštěnej, když už měl dávno stát (mimochodem, to není poprvé, nám se to přihodilo taky). Tady je však jeden jasný "záchytný bod", a to je těch 0.5 sec. na světelné tabuli, čehož si všimli prostě všichni. Že gól nemohl za zbylou půlsekundu daným způsobem padnout je myslím jasné úplně všem, včetně naší milé florbalové reprezentantky. Tady nejde o žádnou ubrečenost, ale fyzikální zákony a zdravý rozum, který je v tomto případě jednoznačně na straně Kladiv, můžu být třeba 100x fandou MyšMaše a uznám to. Pravda a láska musí zvítězit, znáte to...

cena za logo..

Fida , 15. 2. 2008 14:38

No věcná cena od sponzora se drobek kousla.. Tak jsme to chtěli přejít mlčením a dodat jí příště.. :-) Ale určo se jí dočká..

logo harcovky

tom, 15. 2. 2008 14:37

tak když už jsem v tom psaní, ještě bych chtěl připomenout, že bylo řečeno, že se ocení vítěz loga harcovky při nejbližším zápase vítěze, bohužel tedmusím filipa pokárat, jaksi asi zapomněl na našeho Ondru a ten se bohužel žádného ocenění nedočkal, snad příště :D

gol/negol

tom, 15. 2. 2008 14:35

Zdravím, jelikož tento zápas se hral hned po našem a samozřejmě i díky jeho atraktivnosti jsem si ho nemohl nechat ujít, a díky dramatičnosti jsem vydržel až do konce, znám lidi z obou táborů a myslím že můžu objektivně říci, že platit by tento gol neměl. Jsem rad , že Filip sportovně přiznal, že by nebylo v pořádku tento gol uznat, i když rozhodčí tento gol nejprve uznala. Je něco jineho uznat "gol" za stavu 1:0 (myshash) nebo za stavu 5:1, jako se to stalo např. v našem případě...(viz hl. strana). Jinak zápas to byl velice zajímavý i z florbalového hlediska :)

Ukřivděná Kladiva

BaTerka, 15. 2. 2008 14:34

Uznávám,že míček padl do brány až za zvuku sirény,tudíž by neměl platit.A nebudu si stěžovat,že rozhodčí gól uznala (že by ho zas odvolala jsem teda nepostřehla) a že čas několikrát běžel v době,kdy měl stát.Je to jen hra a já nepotřebuju za každou cenu vyhrát.
Takže Kladiva,gratuluju k vaší vybrečené výhře! :-)

žebrota na časomíře

damien silverwing, 15. 2. 2008 14:16

Jj, tuhle verzi jsem slyšel z více zdrojů. Každému je jasné, že pokud na časomíře skutečně bylo 0.5 sec do konce zápasu a gól padl z rozehrávky cca. několik metrů zpět a pak teprve střely, nemohlo se to prostě stihnout...bohužel nejmenovaní Deloni na časomíře nedokázali zvládnout ani tak primitivní úkon jako je pustit čas včas. Co dodat...?

Zmatky a hanba - Kladiva vs. Myš mash

Ljuk, 15. 2. 2008 13:43

...do konce utkání zbývá 0,5 vteřiny.. rozehravka Myšmaše po faulu v rohu hřište v obraném pásmu Kladiv.. následuje přihravka "na modrou":o) do stredu hřište , potom následuje střela..která konči v brance současně,ale spíše po signálu oznamujícím konec utkání..Rozhodši ukazuje na střed hřiště.. Coz se opravněně nelíbí hráčům Klavim a začínají hádky s rozhodčími.. Zmatky rozhočí o uznání ,nejdrive uznaní poté neuznaní a potvrzení 1:0.. Nakonec to vypada asi na uznání..a vysledek 1:1

Signal o konci utkání sputil rozhodčí u časomíry, sam uznal že to nebylo hned po uplynutí 0,5s ,ale později.. Míček jednoznačně neprošel za brankovou čaru PŘED SIGNÁLEM.

Jsme všichni zvědaví jak se k tomu vedení ligy postaví.. zda bude respektovat pravidla CFBU (a branku neuzná )nebo liga ztratí svoji úroveň..

http://www.cfbu.cz/redakcni_system/index.php?staticredpisy/pravidla#cast7

701 Uznané branky - Branka je považována za uznanou, jestliže byla vstřelena správným způsobem a potvrzena vhazováním na středovém bodě.

703 Nesprávně vstřelená branka - Když míč přejde brankovou čáru během nebo po signálu.

Řešení středeční záhady

Suk, 15. 2. 2008 13:02

Myš mash vyhrál 5-0 kontumačně.. :o) pže rozezlený Kladiv inzultoval chudáka paní rozhodčí Elu.... chi chi.. PS: Jsem sám zvědav na konečný výsledek.. ;O)

záhada hlavolamu

damien silverwing, 15. 2. 2008 11:15

Hele, jak to teda nakonec dopadlo se zápasem Kladiva-Myšmaš ? Jako nějaký velký špekulace se kolem toho vynořily, že teda nakonec 1:0, předtim prej plichta zase. Nějaké osvětlení by to chtělo, nejlépe veřejné...

Delonům fandim

počítačový expert Hapujda, 15. 2. 2008 8:04

De-lo-ni jsou skutečně nejlepší, hlavně Déra je můj vzor a nejvíc kamarád, posílám pozdrav z Karibiku !

hanba

Teplákový džon, 15. 2. 2008 4:26

De - lo - ni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jsou jediny tym, ktery zije kazdy den v baru na harcovskem kopecku. proste hanba vsem a hlavne Mr. greenovi, ktery odesel od elitniho klubu a ptresel teda prebehl ke konkurenci.
Ktera se nikdy nemuze v 90% hledisek nemuze rovnat Delonum. Protoze to je tym srdicek. Teda spise Svijan

Freebandy Camp Malá Skála 2008

Mároš, 14. 2. 2008 22:39

www.camp.gumak-team.com - 1. freebandy camp v ČR - více na webu (freebandy je hra která se vyvinula z florbal freestylu)

Oprava

Michal Hořejší, 5. 2. 2008 21:15

www.bfcup.tk

Sukmisstři vs Kladiva

Johny, 4. 2. 2008 16:20

Máš pravdu, byl to dobrej match. Byli jste o krapet lepsi, mame co zlepsovat.

Pozvánka na amatérský turnaj

Michal Hořejší, 4. 2. 2008 11:13

Touto cestou Vás zvu na amatérský flórbal.turnaj pořádaný amatérským týmem BastaFidli z Jablonce nad Nisou. Veškeré informace naleznete na www.fbcup.tk
S pozdravem Michal Hořejší