Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hledám tým

Domajs, 9. 10. 2014 15:33

Zdar
Nepotřebuje některej tým brankáře?
Rád bych letos taky hrál ligu. :)

Re: Hledám tým

Tomáš, 9. 10. 2014 16:38

Zkus kontaktovat tým ra23uuavuavua.

Re: Re: Hledám tým

Domajs, 9. 10. 2014 19:18

Díky za tip :)
zkusim se optat

anketa hrací systém

Krupič, 8. 10. 2014 20:58

Díky všem, kdo hlasovali v anketě.
Myslím, že tento vzorek "hráčské populace" se dá pokládat za dostatečně vypovídající, tak teď už jen doufat, že bude systém fungovat tak, jak si představujeme :-)

Elita A vs Elita B

Suk, 22. 9. 2014 21:26

Navrhovany hraci system neni spravedlivy. Dejte 8skupin po 4ch, prvni 2 jdou do Elity A, treti ctvrtej.do Elity B

Re: Elita A vs Elita B

Krupič, 23. 9. 2014 9:29

Díky za vyřešení, tohle nás za celou dobu ani jednou nenapadlo :-D

Re: Re: Elita A vs Elita B

Tomáš, 23. 9. 2014 11:58

Hele myslím, že dosavadní herní systém je jediná věc na kterou si tady nikdo nestěžoval, aspoň si myslim. Tak proč ho měnit?

Návrh 8skupin by pokud to dobře chápu mohl pro týmy znamenat podstatně menší porci zápasů.

Takže za mě totální hovadina měnit herní systém. Vložte energii do stánku, shánění rozhodčích, (potažmo zvážit start registrovaných hráčů, mám za to že je to amatérská soutěž, ale to je pro mě nejméně důležité, pokud chceš vyhrát ligu musíš porazit každého)

Re: Elita A vs Elita B

Tomik, 28. 9. 2014 21:04

Herní systém kvituji. Týmy si spolu lépe zahrají, přesto stejná porce zápasů, navíc osmičlenná skupina se může velmi pěkně zamotat, což je zajímavé pro diváka, vývoj soutěže a nasazení do play-off. Čtyřčlenná skupina je hodně nevyzpytatelná, jeden nepovedený zápas a můžete mít po sezóně. Dále pak zajímavá a motivující baráž nebo předkolo.

Elita Neelita

palec dolů, 23. 9. 2014 3:05

Nechápu vůbec smysl proč máme hlasovat, zda jsme pro rozdělení ligy na Elitu A/B, když neznáme žádné bližší informace, týkající se tohoto herního mustru. Tento postup působí dojmem, že si to organizátoři bez nás nějak rozhodnou/rozhodli a takováto zbytečná a účelově formulovaná anketa bez dalších podrobností nic neznamená a má maximálně posvětit nový bianko herní systém. :(

Re: Elita Neelita

Krupič, 23. 9. 2014 9:41

V první řadě opět nerozumím, proč nemáš odvahu se podepsat. Pravdu máš v tom, že jsme anketu mohli udělat až po zveřejnění hracího systému. Nicméně je potřeba se na to podívat z druhého pohledu. Asi se shodneme na tom, že nejjednodušší by bylo nechat systém, kterej máme zaběhnutej 7 let a nemuseli bychom vůbec tyhle debaty vést. Snažíme se vymyslet způsob, jak vyřešit zvětšující se výkonostní rozdíly týmů, ale zároveň nerozdělovat ligu na A a B po dvou třech zápasech, a pak už do konce roku nemít možnost postoupit výš (jak navrhuje SUK viz níže). Anketa měla sloužit pouze ke zjištění, zda opravdu větší část hráčů touží po novém systému, než zveřejnit nový hrací systém, a pak zjistit, že nikdo nic měnit nechtěl.

Nový ročník

ORGANIZATOŘI, 9. 9. 2014 17:37

Borci, napište nám prosím, vaše podněty ke zlepšení do další sezóny - některé máme poznamenané jako:

- aktualita stránek
- aktualita tabulek a výsledků

Co byste uvítali, kdyby se změnilo na další sezónu, co zlepšilo a co třeba chybí. Budem rádi když něco (krom: "radši se na to vyserte") napíšete. Díky Petr

Re: Nový ročník

Honza, 10. 9. 2014 7:24

v případě nenastoupení k zápasů bez předešlý omluvy min. 24 h předem odečet bodů v tabulce

uzavření soupisek a nemožnost přestupovat mnohem dříve než s koncem základních skupin

Re: Re: Nový ročník

Krupič, 14. 9. 2014 13:46

Dobrej nápad, něco v tomto ohledu určitě zařadíme do propozic.
Přestupy zvážíme, ale je to tak mizivé procento všech hráčů (cca 2%), že je otázka, proč to měnit.

Re: Re: Nový ročník

Tomáš, 13. 9. 2014 14:19

Rozhodně by se mělo hlídat, kdo za jaký tým nastupuje a zda má vůbec zaplacen start!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Přestupy? - klidně bych je zrušil.

Za občerstvení nejspíše nemůžete, takže v tomhle ohledu děj se vůle boží.

Re: Re: Re: Nový ročník

Krupič, 14. 9. 2014 13:43

Rozhodně souhlasím. Jsou dva pohledy na tuhle věc:
1. postupovat nekompromisně, tím pádem například neumožnit týmu X půjčit si gólmana, aby byli schopni odehrát zápas, před zápasy kontrolovat totožnost některých hráčů (zejména nových tváří) atd..
2. umožnit v rámci mezí hladký průběh ligy a občas přivřít oko, což ale děláme pouze v případě, že druhý tým s tím souhlasí.
Jinak co se soupisek týče, myslím, že toto celkem hlídáme a nestává se, že by nastupovali hráči, kteří na soupiskách nejsou.
Za občerstvení vážně nemůžeme, starší ročníky si pamatují, jak to dřív vypadalo, to co je dnes, nejsme schopni ovlivnit. Blýská se ale na lepší časy :-)

Re: Re: Re: Re: Nový ročník

Láďa, 14. 9. 2014 14:31

odečty a nenastoupení určitě taky souhlas :)

zvětšení hracího času .. dost týmů má dojíždějící v sestavě a mohlo by být více než 30 min .. každá minuta navíc by byla fajn a prodloužení hracího dne o 30-50 min by nebyla žádná hrůza :)

klidně ať každej tým odevzdá soupisku sepsanou ve wordu a u každýho jména by bylo i průkazové foto .. což si můžete lehce vytisknout a budete mít přehled o hráčích

dále by všichni moc ocenili, kdyby se povedlo prorazit blbce na KTV a znovuotevřít stánek se Svijany. případně tu můžete pro podporu otevřít petici, podle mě se vám tam podepíše hodně lidí a budete mít aspoň další věc v ruce, až budete jednat s vedením ... žitňan na to stejně maximálně sr*l

Re: Re: Re: Re: Re: Nový ročník

Kotlár, 20. 9. 2014 12:14

Tím "blbcem na KTV" je sám Martinec, který má s Robem velmi dobré vztahy a to bude celkem problém nějak změnit. Každopádně, petice není špatný nápad, tím se jistě nic nezkazí, pokud bude hlas studenstva dostatečně silný, třeba mu někdo popřeje sluchu.
Uzavírání a kontrola soupisek, občanských průkazů a podobně je zbytečný opruz, nehrajme si na cfbu. Týmy se vesměs docela dobře znají a pokud někdo kvůli akutnímu nedostatku hráčů přibere na jeden zápas "načerno" nějakého ňoumu, nevidím v tom důvod k represím, stejně si všichni chceme hlavně zahrát.
Kontumaci za nedostavení se k zápasu bych zvýšil na 10:0 a po druhém případě bych tým vyloučil a jeho výsledky škrtnul.

Re: Re: Re: Re: Nový ročník

Tomik, 16. 9. 2014 21:50

Musím potvrdit, že poslední nejen poslední roky kdy fungoval ten správný stánek to na tribuně a v hale vypadalo jinak, zejména tak v play off a harcovka měla opravdu luxusni atmosféru.
Trochu se to od toho 3-4 roku změny zvedá, ale...
...kdyby se čepovalo pívo a né gamgrihrus, tak to byl jinel level. Plus samozřejmě ostatní, víme jak stánek frčel.
Petici kvituju, dobrý nápad, alepoň se pokusit a podpořit. Rád podepíšu a myslím, že i spouste ostatních. Měj to připravený u registrací a první kola a bude toho kotel.

Re: Re: Re: Re: Re: Nový ročník

Petr, 17. 9. 2014 8:29

zpět stánek se Svijany!! :) protože každý starší ročník si vzpomene, jak dřív vypadala harcovka, která byla každou středu nacpaná a i atmosféra u zápasů vypadala jinak než při posledních letech, kdy na tribuně prakticky sedí jen hráči, kteří čekají na zápas :/

Hledám tým

Jura, 5. 9. 2014 15:31

Ahoj, hrával sem několik let brněnskou afl a teď jsem se přestěhoval do Liberce. Nechce se mi hrát žádnou čfbu soutěž. Můžu trénovat 2x týdně, o víkendech jsem většinou taky k dispozici. Jsem univerzál. Kdo by potřeboval hráče, ozvěte se na jjirovsky@seznam.cz. Díky J.