Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

<!--

<div></div>, 1. 7. 2008 1:08

-->

Nejvíce nul v Harcovce

Nula od nuly pojde, 19. 6. 2008 10:04

Jenom pro upřesnění, když se tu tolik lidí chvástá těmi statistikami, tak já jsem měl 0+0. Myslím si, že pro diváka jsem hrál vcelku neatraktivní florbal, který se musel nelíbit. Trestné minuty 0, takže ani svou tvrdostí či brutalitou jsem si fanoušky nezískal. Po dlouhém uvažování jsem dospěl k závěru, že příští sezónu bych do toho měl jít znova. Už jsem si vybral i motivační heslo: "Horší to být nemůže." Tím bych chtěl tedy nalákat i svého věrného příznivce, který mě po celou soutěž věrně povzbuzoval a doprovázel. Milý soudku Svijan, doufám, že se nám příští rok podaří vzestup.

Rejpání s.r.o.

Cyp, 8. 6. 2008 15:09

tak já nevím, kde se stala chyba, ale když si pozorně pročtu zápis z boje o bronz, tak mi vychází, že Kladiva dala gól za 1 sekundu. Netvrdím, že to není možné, ale přiznejme si, že i kdyby hráč vyhrál buly a hned vystřelil na bránu, časomíra se posune minimálně o 2 vteřiny. Ale chuj s tímto argumentem. Jasným důkazem pochybení je videozáznam, kde je pěkně vidět celá akce Kladiv. Takže branka Sukkmistrů v čase 14:42 a branka Kladiv z času 14:43 je holý nesmysl.

kanada

Libor, 6. 6. 2008 10:18

Musím tě zklamat, Dan Tržil Best of Bambus 34 (13+21), a nejlepšího střelce taky nevyhraješ...tak snad se ti to povede příští sezonu

Konec dobrý...všechno dobré

damien silverwing, 4. 6. 2008 8:23

BaTerka : To je alibismus !!! :o)) Já taky vyznávám týmové pojetí...(ale hlavní jsou body) ;)

Nicméně chválím za dokončené statistik a v podstatě i za organizaci všech 3 ročníků. :)
PS : Ale proti Misstrům jste mi zapomněli napsat jedno Áčko, za což požaduji veřejnou omluvu a kytici růží (na hrob).
PSS : Ještě pro upřesnění - v 1/4 za nás chytal Jelen a v semi Viktor.

to all : Vzhledem k tomu, že jsem soutěživý typ člověka (s charitativními sklony), tak mě ale ta celková kanada celkem zajímá. Po rychlém propočtu bodů v našem týmu (Sukmisstři, kdyby někdo NÁHODOU nevěděl) jsem došel k závěru, že jsem nejlepší - 32 bodů (15+17). Po krátké colombovské dedukci mi bylo jasné, že víc může mít pouze někdo z Bambusu (Elitu B s prominutím nepočítám), takže si to chlapci přepočítejte, ať máme alespoň neoficiálního vítěze...

kanadské bodování

BaTerka, 3. 6. 2008 1:04

Florbal je kolektivní sport a organizátoři soutěže vyznávají týmové pojetí, tudíž jsme se rozhodli letos individuální statistiky nevyhlašovat. :-)

Pokud Tě to, Usámo, zajímá, jak jsi dopadl v kanadě, tak si to můžeš spočítat. Zápisy jsou už konečně všechny dopsané...

Užijte si letní florbalové turnaje a v příštím ročníku Harcovky páček! (naštěstí už jen na hřišti, organizaci přebírají jiní)

Sestřih

Suk, 23. 5. 2008 22:59

Good job! Chválim...

Sestřih finálového večera

Honza, 23. 5. 2008 20:06

http://youtube.com/watch?v=YXMEycuWGQY

Borec na konec

damien silverwing, 23. 5. 2008 8:36

Letos se to vydařilo, je fajn vidět, že úroveň soutěže jde každý rok nahoru. Jen pár poznámek :

- organizačně víceméně OK, spíš občas nasraly lempltýmy, které se nebyly schopné dostavit na zápas ani v minimálním počtu.
- myslím, že nebylo úplně nejchytřejší dát finálový večer proti Lize Mistrů. Chápu, že volných termínů asi není přehršel, ale jistě by se našlo něco schůdnějšího.
- doufám, že se statistikama k zápasům to nedopadne jako vždycky, tj.že je (již potřetí) nikdo nedodělá. Podle mě je to práce max. na jedno odpoledne, to se snad zvládnout dá. Bylo by škoda to zase nedotáhnout...
- celkem zamrzela absence kanadského bodování letos. Asi se to nikomu nechtělo počítat, hmm, podle mě škoda, protože tohle přece soutěži přidává na atraktivitě.

Best of Bambus

Mára, 22. 5. 2008 10:25

Mistři, mistři, mistři!!! Ólé, ólé, ólé. Kdo neskáče, není Bambus, hop hop hop.

JSME MISTŘI!!!

Mára Kujan, 22. 5. 2008 0:23

příští rok obhajoba titulu, už se těšim ;) díky všem co nám fandili, po těžkym a nejlepším semíčku, jsme ten titul už nemohli pustit! jinak semíčko a finále nej zápasy!

Best of Bambus

Mára, 19. 5. 2008 21:24

Ve středu od 21.45 hod.

fotky ze semicka

fotograf, 9. 5. 2008 13:37

fotky odeslany Fifovi a Baterce, budou asi na strankach lazarentnich mysi

fjlaů

Čuk a Gek, 8. 5. 2008 22:36

To: antišuknamistr "Svou pravdu nebudeme skrývat": věta, kterou napsal kdysi Jára Cimrman a pečlivě ji ukryl do násady od jakéhosi zahradního náčiní. Silně mi to něco připomíná.

bez nadpisu

Cyp, 8. 5. 2008 12:05

Sláva vítězům, čest poraženým.

PS: kde je ten fotograf, který fotil semifinále MyšMASH x Kladiva? Docela by mě zajímala fotodokumentace té cti a slávy. Jak se říká: pryč se starým, sem s jádrem.

Pro zakomplexovaného Alibistu

Suk, 8. 5. 2008 11:07

Miluju tyhle lidi, co se ani neuměj podepsat pod svůj názor.. Navíc meleš hrozný hovna.. PS nechtěl by ses stát naší sukmisstrovskou podržtaškou či vodonošem? :D

nedekujem

antišuknamistr, 8. 5. 2008 1:24

to je parada jak se šuknamistrovanci vytahujou nad vsechny tymy, ze oni hrajou ten nej florbal, ze kdyz oni nejsou ve finale, tak to finale bude uplne o hovne.
JDETE DO PRDELE, A JESTLI VAM TO NEDOSLO, TAK NA TE TRIBUNE BYLI ASI TAK 2 LIDI (SPRAVCE S MANZELKOU), KTERI, A TO JESTE NEDOPATRENIM, FANDILI VAM.
Rozhodne nemluvim o vsech z tohohle nadtýmu, tech co se to tyka urcite vedi. Mozna kdybyste nebyli takovi machyrci, tak by nekdo vasi hru ocenil.

Semíčko

Suk, 7. 5. 2008 18:07

Včerejší semifinále Sukmisstři-Bambus podle mě nabídlo nejlepší florbal z dosavadních zápasů letošní harcovky.. bohužel můj tým ho nedokázal dovést do vítězného konce a soupeř vstal neuvěřitelně z mrtvých, za což má můj respekt.. :(

Rád bych poděkoval všem divákům, kteří vytvořili výbornou kulisu a kterých bylo opravdu požehnaně..

Dále bych se rád zeptal pořadatelů, zda by nebylo od věci se v příštích letech zamyslet nad možností hrát play off na 2vítězné zápasy, když soutěž jednoznačně zažívá svůj vrchol..

Titul podle mě získá Best of Váguzz. A Cype - vypisovat kurzy by ti šlo.. Ale do kritiky výkonu Sukmisstrů máš zrovna TY výkonnostně hodně daleko.. :o*

Kdo je další?

Mára, 7. 5. 2008 17:12

Včera to schytali Sukmisstři. 21. května se na nálož můžou těšit MyšMASH.

BEST OF BAMBUS!

vohlas

Cyp vs Damien Silverwing, 7. 5. 2008 17:05

ste kokoti. Vést 4:1 8 minut před koncem a prohrát...no nevím. Běžte si vyhonit do sprchy.