Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

liga

Poli, 30. 10. 2008 18:52

Hele buďte rádi, že nějaká liga vůbec je. Řešíte tady fakt blbosti. Lepší sudí prostě nebudou tak to berte jak to je... Jo a prosím to vidět už piš s i,to mlátí do očí :)

pro Kubu

Michal, 30. 10. 2008 14:29

sorry za ten můj poslední komentář, myslel jsem že si to psal ty.
a ještě se omlouvám za bobra trochu ho vytočila ta reakce udajného rozhodčího.
PS: pro pisalka co se podepsla jako rozhodčí, chtěl bych vydět to tvoje pískání

Rozhočí

Bobr, 30. 10. 2008 12:35

Koukám že se tady rozhořela zajímavá debata a mám takový tušení že něco podbnýho tady bylo i loni a týkalo se to stejnýho rozhočího, jediný štěstí že od tej doby nám už žádnej zápas nepískal a tak tato debata utichla. Přemýšlí, jestli se to Jeho pískáno pak zlepšilo nebo jestli se akorát ostatní báli ozvat.
Netvrdím že je to něco lehkýho pískat SPRÁVNĚ A NEZÁVISLE občas vypjatý utkání, ale proto by to měl dělat někdo kdo to umí a má aspoň trochu s tím zkušenisti... (mohl bych pokračovat, ale věřím že nejen ten komu to je adresová si domyslí, co jsem tím chtěl říct)
Teďka konečně k této debatě:
1) Michal sice je často velmi kritický, ale většinou má pravdu a v těhle příspěvcích to napsal i slušně narozdíl od Kuby, kterej hnedka nadává, ikdyž mu v některejch slovech chyběj písmenka
2) v té vítce od Michala jsou pouze konstruktivní věci, nic osobního, jelikož to byli i poznatky ze sledování následujících zápasů ne jen toho co jsme hráli...
3) víme že jsem hráli nanic a v podstatě jsme si to prohráli sami svými vákony (doufám, že se to do příště zlepší) ale tady se jedná o to jak nás a pro koho rozhočí pískal a nemá to nic společnýho s ublíženým srdíčkem
4) jestli se ti to nelíbí, když ti někdo řekne pravdu (čí vlastní názory) tady na fóru, tak ti to klidně řeknu do očí, stejně jako loni, jestli to teda uneseš
5) jestli se chceš mstít (ať je je pravda na tvej nebo na jinej straně) pískáním zápasů, tak si nepřej abych tě někdy ještě potkal!!! To bys mohl pak opravdu zjistit co je ten sekec mazec, co jsi psal a to jsem celkem mírumylovnej člověk... V každým případě bych začal řešit to kdo má vlastně problém s nevyrovnanou osobností, podle toho co tady čtu...
BTW: ty pravidle by sis mohl aspoň jednou přečíst ;-)
(Za případně chyby a překlepy se omlouvá, názor byl psáv ve spěchu)

pro Kubu

Michal, 30. 10. 2008 12:06

Máš pravdu cejtil sem se ublíženej, ale nebyl jsem jedinej, omlouvám se ti ale když budeš stát celej zápas jen na půlce tak toho moc neuvidíš. Klidně budu skákat podle toho jak pískáš, ale to pískání k něčemu musí bejt.

Kritikovi

Rozhodčí, 30. 10. 2008 10:31

Voe vim přesně o koho jde.. jestli ještě jednou cekneš, nebo si budeš vylívat svoje ublížený srdíčko tady na fóru, tak zažiješ sekec mazec a budeš skákat podle toho, jak JÁ budu pískat.. Doufám, že je to jasný!

výkon rozhodčího

nespokojený hráč a divák, 30. 10. 2008 1:38

Já vim je těžký sehnat někoho kdo umí a chtěl by pískat. Z výkonu dnešního(29.11.) rozhočího jsem velice zklamán. To že se nepíská hra mezi nohama to se dá ještě trochu zkousnout ale že v zápětí přišlo sekání, a nic, je pravda udržel jsem míček, pak přišlo druhé sekání a zase nic (za opakovaný faul se dávají 2 min) asi to rozhodčí neviděl, má to těžký je tam sám ve dvouch by to bylo asi lepší ale na to nejsou lidi, ale co je určitě vidět je to když hraje bránící hráč v malém brankovišti(zato se píská nájezd), a upozorňuji nebylo to jednou ale několikrát za sebou. Další věc co rozhodčímu nic neřiká je nadzvedávání hokejek nebo jejich blokování, v dnešních zápasech toho bylo k vydění dost. Pak co se mi dál nelíbilo, v prním zápase byl vyloučen hráč za sekání ze zadu v ostatních zápasech tentou faul byl také ale 2 min už se nekonaly, což je trochu divný. Je pravda hra vyskou holý se pískala ale za některý mělo následovat hned vyloučení, asi to rozhodčí vyděl jinak. Takže bych doporučil rozhodčímu aby si přečetl aspoň dvakrát pravidla, myslim že by mu to neuškodilo. A závěrem bych mu doporučil aby když pískne aby se nebál písknout hlasitějc moc ho nebylo slyšet.

Srdečné pozdravy z Tora Bora

damien silverwing, 29. 10. 2008 12:36

Jo, v pohodě. Jen bych se ještě chtěl připomenout, abyste nám posílali statistiky našich zápasů,jak jsme se dohodli s Krupicem. Oskenovaný třeba, ať se s tim nemusíte přepisovat. Na daniel.klimsa@seznam.cz nebo na sukmaster@seznam.cz
thx

pro Usámu

Organizátoři, 22. 10. 2008 17:19

Statistiky zapasu zatim v planu nejsou. Kanada bude, ale az se odehraje vic zapasu.

Enter the Dragon

damien silverwing, 22. 10. 2008 10:52

Zdravím a zahajuji své obvyklé diskusní okénko (letos mam nějaký zpoždění :)
Jednak bych chtěl všechny pozvat na dnešní ántré jednoznačně nejoblíbenějšího Harcovského týmu. Mluvím samozřejmě o Sukmisstrech, začínáme dneska ve 20:30, takže kdo chce vidět florbal skutečnejch znalců, nechť se dostaví v tomto čase do Vozák Areny :)
Druhak, lehkou pochvalu trousím k novému pořadatelskému týmu, změna hracího systému je rozhodně jen a pouze ku prospěchu věci. Dovolil bych si navrhnouti, aby bylo opětovně zavedeno kanadské bodování - ano, je to svým způsobem jistě opruz (pro toho, kdo to musí sepisovat), ale nepochybně to přispěje k atraktivitě soutěže a živým debatám u florbalové veřejnosti.
Tretiak bych stejným směrem poslal i mírnou výtku, že statistiky zápasů kde nic tu nic. Doufám, že se to nebude dopisovat s měsíčním zpožděním.
To by bylo na úvod asi tak všechno...

první hrací den

Organizátoři, 16. 10. 2008 12:39

Omlouváme se za včerejší drobné problémy při startu ligy. Nebylo jich moc, ale v první řadě chyběly rozliše, což do příště napravíme (někdo je prostě odnesl a nevrátil), a to způsobilo i menší časový skluz. Nicméně nás těší, že se přišlo podívat takové množství diváků, které zřejmě překonalo rekord z loňského finále.

Dvě plus jedno děkování

tom, 16. 10. 2008 9:40

Tak za včerejšek bych chtěl "poděkovat" týmu CVIČKY za to, že si spletl sport a místo florbalu hráli hokej a taky bych chtěl "poděkovat" rozhodčímu za opravdu dobře vedený a odpískaný zápas. Konec Ironického děkování a nakonec jedno OPRAVDOVÉ PODĚKOVÁNÍ organizátorům za HFbL:)

Deloni jsou srdcaři:-)

poznámka pro filipa, 15. 10. 2008 17:14

proto si myslim že žádnou naší hvězdu..(a že jich u nás je) :-D nezlanaříš :-D ;-)

rozpis zápasů

tomáš, 8. 10. 2008 18:18

Plně bych se pro občasné prohození zápasů podepsal také...půlka našeho týmu už pracuje, takže hrát každou středu po 10 hodině není zrovna ideální..děkujeme...

prohození zápasů skupin

Ondra, 4. 10. 2008 21:43

zdar,
nešlo by něco udělat s těmi časy zápasů??
Skupiny A a C mají vždy časy od 20:30 nebo 21:10, skupiny B a D mají pozdní časy od 21:50 nebo 22:30!!
Šlo by to občasně prohodit??
Dík

brankář

Deloni, 1. 10. 2008 14:02

Deloni shaněji brankáře. V případě zájmu nás kontaktujte na
http://www.deloni.estranky.cz/stranka/kniha-delonu
díky moc

Nábor

Suk, 30. 9. 2008 16:53

Zdravim všechny.

Florbalový univerzitní klub Slavie TU Liberec pořádá nábor nových členů.

Kde ? Hala Technické Univerzity, 150m pod areálem vysokoškolských kolejí, Harcov.

Kdy ? úterý od 19:30 a čtvrtek od 18:00

Kontakt: sukmaster@seznam.cz

Hrací dny

Krupič, 30. 9. 2008 0:52

Hrací dny budou hned, jak nám je KTV přidělí, což se zatím nestalo, ale na 99% to bude středa. A rozlosování jsme schopní udělat až ve chvíli, kdy nám KTV dodá počet hracích dnů vyhrazených pro HFBL.

:-)

Kdy budou hrací dny?, 29. 9. 2008 23:04

berem

Fbc.wesec, 4. 9. 2008 17:47

golmana berem ..Fbc Wesec

Nechcete golmana?

Pavel Donner, 1. 9. 2008 19:38

Zdravi vas goose (aka Czech Alcohol!c bo NefroN z CSka :)), nevim kam se prihlasit, ale zkusim stesti tady...letos nastupuju do prvaku na FM TUL a jakozto golman hledam nejakou prilezitost byt aktivni i v Liberci. Chytam 4 roky, dva roky jsem chytal usteckou ligu muzu. Pokud nektery z tymu shani brankare s vlastni vystroji a trochou zkusenosti (bohuzel jsem uz rok aktivne netrenoval), muze se ozvat na goosepd@seznam.cz :) diky za nabidky (pokud nejake budou :D )