Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Webovky

Čabr, 23. 11. 2009 13:33

Stránky Blue managementu jsou nyní aktualizovány. Již nějaký čas se také můžete stát fanoušky našeho týmu na Facebooku.

Více na: bluemanagement.wz.cz

Kde nic není, ani Osama nebere...

Daniel Sukmisstr, 23. 11. 2009 12:15

No jo, téhle brilantní ofenzívě Porno Managementu a následné skvělé "diskusi" se dá těžko něčím konkurovat :) Mým tajným favoritem se ovšem stal záškodnický lžiKrupič XD
Don´t fear, velkohubá prohlášení budou, nějaká se snad objeví i v reportu, kterej by mohl být už dnes večer na stránkách.

Gólman

Suk, 23. 11. 2009 11:52

Zdar, jestli se zde najde golman, který by si chtěl přijít zachytat na zítřejší úterní trenink Slavie TU Liberec od 19,30 v hale kde se hraje Harcovka, at se mi ozve na: sukmaster@seznam.cz diky..

Pro Lukáška

Suk, 21. 11. 2009 11:10

Milý z každého sukmisstrovského neúspěchu nejvíc Štastný Lukášku.. Snad se nám letos napotřetí podaří protrhnout to naše semifinálové prokletí.. Věřím, že bys nám to i ve skrytu duše i přál.. :-*

to matějkys

luckyluck, 21. 11. 2009 0:50

no já si spíš myslim že si usáma po loňskejch velkohubejch prohlášeních, radši dává pozor na pusu, aby zas sukáči nesplakali nad výdělkem:)

2Suk

Matějkys, 20. 11. 2009 18:40

Neboj Sukáči, to se jen tak nezmění, i když nový týmy vás třeba ještě neznaj :)
Je pravda, že mě napadlo, jestli neni Usáma nemocnej, že tu ještě nikoho pořádně nepohlásil, ale věřim, že si elán šetří na zajímavější část ligy :D

Obhajoba Čabrovi češtiny

Otvor, 20. 11. 2009 10:22

Čabr texty na webu nepíše, to je má práce a mé chyby.

Předáváme štafetu dál :)

Suk, 20. 11. 2009 9:53

Moc mě to netěší, ale budu muset hráčsky přiznat, že tým Sukmisstrů už asi není nejméně oblíbeným týmem harcovky :) drtivá marketingová kampaň borců z blů menežmentu nás smetla jako lavinu.. Hoši, obrňte se trpělivostí, já vám fandím ;)

obhajoba Jirkovy češtiny?

Jenda, 20. 11. 2009 9:43

Pan Čabr se tu naváží do pana Jirky ohledně nějakého hloupého překlepu, což se na klávesnici stává často. Ale to, že na svém skvostném webu má problémy s rozlišením tvrdého a měkkého y/i ve shodách podmětu s přísudkem, tím už se tolik nechlubí. A že na tý klávesnici je "i" sakra daleko od "y", takže se to za překlep snad ani považovat nedá.

Takže pane Čabr - "dělal vše proto, abyste nevyhrály.", případně "naší skupiny se utkaly Lovci lebek s LaViva." no a jako takovou pěknou tečku za tím naším případem tu máme výraz "posychrovat", kterýžto jsem ve vyjmenovaných slovech taky nenašel...

Takže ve zkratce - když řešíš píčoviny ostatních, zaměť si před vlastním prahem ;)

omluva pro Čabra

Jirka, 20. 11. 2009 0:27

..moc se omlouvám a je mi trapně, že jsem se o pár milimetrů netrefil (to se určitě tobě nikdy nestalo;)) a místo tlačítka A jsem tam mrksnul Y a napsal tak místo vydýchaný vydýchyný .. možná mě omlouvá to, že naše ZŠ asi byla oproti tvé zaostalá a ve 3. třídě nás ještě neučili psát na klávesnici :))
zdárek;)

Blue management

Čabr, 20. 11. 2009 0:02

My z toho webu Jirko nemáme vůbec nic. Ale z reakcí je vidět, že si to užívají čtenáři a my to neděláme pro sebe, ale pro ně a zejména pro naše fanoušky. Nevím o jaké ,,reklamě“ mluvíš, protože se stejným způsobem prezentujeme od počátku, co hrajeme HFBL. Bělost míčků i teplota v hale nám zatím vyhovují a "vydýchYný" vzduch se píše s a, Jirko. 3. třída ZŠ. Nemyslíme si, že je HFBL ubohá, podle mě je to nejlépe organizovaná soutěž na místních kolejích a i to je jeden z důvodů proč ji hrajeme. Možná jsou články na webu bulvárnější, ale v tom nevidím problém. To, že tyto články na webovkách někdo bere smrtelně vážně je jeho problém a měl by začít brát prášky nebo přestat brát prášky. V dalších ohledech tahle debata nemá ani konce ani smyslu.

Cirkus jménem Blue managment

Jirka, 19. 11. 2009 20:19

a můžu se zeptat, co budete mít z toho, že na webu bude o 30 návštěv více? to máte snad vydělávající web z počtů návštěv? a ohledně návštěvnosti v hale - mě se tedy zdá, že chodilo dost lidí i před vaší ,,reklamou'' ba naopak tuto středu v den vašeho zápasu se mi zdálo, že oproti jiným středám bylo o dost méně lidí. Z vašich článků to spíš vypadá na řešení nějakých mindráků...příště si můžete třeba stěžovat na vydýchyný vzduch, že bílý míček je málo bílý, špatnou teplotu v hale a atd. :D:D POKUD JE PODLE VÁS HFBL TAK UBOHÁ, TAK PROČ JI VLASTNĚ HRAJETE?

ten pravej:-)

krupic, 19. 11. 2009 19:40

Nevim, kdo se podepisuje mym jmenem, nicmene pokud se to bude opakovat, tak zrejme budem nuceni sahnout po nejakem opatreni. Nadavejte si tu jak chcete, ale tohle je vazne ubohost...

Nelíbí se Vám snad něco???

Krupič, 19. 11. 2009 18:36

Holoto jedna žebrácká, jestli si tady na tom guestbooku debilním budete furt na něco stěžovat, tak tu Harcovku jednoduše celou rozpustim.. Už mě nebaví poslouchat ty vaše ublíženecký kecy! Tže držte hubu a krok! Nazdar

Blue management, reakce na kritiku

Otvor, 19. 11. 2009 17:05

Blue management děkuje pisateli Miroslavovi, i všem ostatním, za perfektní reklamu. Těšíme se díky jeho příspěvku ze zvýšené návštěvnosti našeho webu a také většího počtu diváků při zápasech BM. Stánkaři z toho jistě budou mít také radost:-) Jinak všechny fanoušky BM mohu uklidnit. Zastrašit se nedáme a nadále budeme prosazovat svou vizi a řídit se jí. I s tím rizikem, že stále zůstaneme nepochopení.

něco k Blue managmentu...

Miroslav O., 19. 11. 2009 16:02

Chtěl bych navrhnout, aby byla zavedena cena vítěz HFBL v siláckých kecech. A rovnou ji můžete i vyhlásit, protože s nedostižným náskokem vede Blue Managment. Po shlédnutí stránek ,,mančaftu složený z tak fantastických sportovních talentů’’, mám dojem, že vlastně ostatní týmy hrají už jen o celkové druhé místo, protože podle článků, keců, vytahování se a urážení protihráčů to vypadá, že BM je výkonnostně někde jinde než ostatní. Občas jsem až nevěřil, jakých hlodů jsem se dočetl (vyčítání vlastní hráčce, že je málo zákeřná, urážení a ponižování soupeřů, atd.). Pak dostanou náklep 0:8 a místo toho aby uznali porážku a radši se tím nikde neoháněli, tak kolem sebe naopak ještě více kopou.
rozhodčí Ondra: podle mě, je Ondra dobrý rozhodčí..ať se to někomu líbí nebo ne, ale díky jeho (pro někoho přísnějšímu metru) není harcovka ještě větší džungle plná osekávání a šermování ve všech možných výškách, než jaká už je. A absolutně nevím, proč by se rozhodčí měl přizpůsobovat stylu hry BM – to by mělo být spíš naopak ne? A pokud BM nevoní Ondra, tak ať seženou jiného, dalšího rozhodčí (Krupič bude jistě rád).

všem ,,taky sportovcům’’ a ,,fanouškům sportu, který je stvořený pro neúspěšné a bojácné povahy, protože v jiných, běžných sportech, se prosadit nemohou’’ (definice převzané ze stránek BM) přeji hezký den :)))

(toto je jen můj osobní názor)

Satan s námi a Zlín pryč...

hi-fi kunda, 19. 11. 2009 15:32

Nevíte někdo jak hráli Bílí bagři ?

Pan Hábl, já nechci na disciplinárku !

Al-Krupikajda, 19. 11. 2009 12:57

Cheche, na takovej šrůtek (tým i stránky) celkem vtipný článek, jen houšt a větší ťafky. Asi se nechám inspirovat a v rámci svých textů krapet přitvrdím :-)
Ovšem 0:8 je ostudné tak jako tak, hošové...

článek Blů menežment

Suk, 19. 11. 2009 11:03

Jó rozhodčí tvrdej chleba má, che che.. Kontrolní instance je Krupič :) PS: když čfbu nařizuje zákaz komentování výkonu rozhodčích na svých stránkách, tak bys to měl v Harcovce taky zavést a ještě udělit exemplární trest :))))

Jinak mě teda článek pobavil.. aspoň se něco děje ;o)

Celý svět je proti nám

Čabr, 18. 11. 2009 22:18

na stránkách bluemanagement.wz.cz je report Otvora z té dnešní blamáže s MISS3. Doplněn o komentář rozhodčího Ondřeje Knížka. Který je náš soupeř ve skupině a zároveň rozhodčí našich utkání. Hezké počtení přeje čabr