Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rozhodčí

Viki, 29. 4. 2010 9:44

Nemyslím si, že se Harcovská florbalová liga posune dopředu tím, že se bude vymlouvat na hráče a bude tak ignorovat totálně neschopné rozhodčí... Alespoň na zápasy playoff by bylo fajn angažovat na pískání zkušené kluky a ne někoho, kdo snad píská poprvé v životě.

Rozhodci

Mr. Proper, 29. 4. 2010 9:36

Ok, dobre kdyz to vezmeme z tohodle hlediska, jakych kvalit dosahovali hraci?? ... nic vic k tomu asi dodat nejde...

Rozhodčí

Viki, 29. 4. 2010 9:32

Nikdo nesvaluje vinu na rozhodčí. Zápas jsme si prohráli sami nicméně nelze ignorovat to, že rozhodčí nedosahovali zdaleka kvalit elévských či žákovských soutěží.

Rozhodci??

Mr. Proper, 29. 4. 2010 9:28

Tak vy jste mi teda nazdarkove... Na rozhodci bych rozhodne vinu nesvaloval..ano udelali par chyb, ale piskat zapas, kde banda s prominutim vylizancu neunese to, ze si je tam ti "extraligovi" hraci vodi je hodne tezke...to co vcera predvedli sukmistri byl totalni antiflorbal...a vymlouvat se na to, ze Pan Curak si o to koledoval...no nevim, hral narozdil od Vas celou dobu ciste...a to co potom nasledovalo...radsi ani nekomentovat, vsak ste to slyseli co si o tom mysleli i nestranni divaci...Gratulace Jamajskymu bobu, ze Vas poslal domu a gratulace rozhodcim, za to ze to zvladli...

Rozhodčí

Viki, 29. 4. 2010 9:14

Tak je pravdou, že rozhodčí nezvládl ani první ani druhý zápas. V podstatě by bylo pro zápas lepší nalosovat na začátku jakékoliv 2 lidi z hlediště a pískali by zřejmě lépe než rozhodčí, kteří se účastnili tohoto dvojzápasu.

to anonym

fanoušek, 29. 4. 2010 9:05

Aspoň bylo na co koukat a Pan čůrák (to měl opravdu na dresu) si o to koledoval už on minule. Snad na tu bolístku chudák neumře. Jizvy dělaj chlapy. A opravdu bych velmi uvažoval o tom, jestli Krupičkovi neodebrat licenci, za to co předvedl jako rozhodčí včera na hřišti. Mlátit ho neměli, ale vžíjte se do situace, kdy vás banda extraligových (!) hráčů osekává a rozhodčí stojí a čumí. Sukmistři, nevadí, na tu ostudu se brzo zapomene, příště jim to ukážete! Držte se!

Hele

Sukmaster, 29. 4. 2010 8:11

Nezáviď, anonyme. Rupne ti cévka v mozku ;-)

Suk&spol

anonym, 29. 4. 2010 3:29

no neříkal jsem to?

...banda kreté** jste!! Super pohled na vás!

...to, co jste dneska předvedli, myslím, že bohatě, nám divákům, stačilo...

...až sem zase bude nějakej mentos od vás psát, že hrajete čistě a fair play, hodně se zasměju!

...je fakt, že D'Artagnan zůstal na hřišti až do konce... :-)

Nejoblíbeněhší tým

Nejoblíbenější tým, 28. 4. 2010 0:59

neříkal tady někdo náhodou Deloni!!!!! DELONI!!!!
tým který hraje srdce . .............. Hrochem!!!

Rektorský sportovní den

spmg, 27. 4. 2010 14:34

http://www.rektorskyden2010.wz.cz/

Studio Florbal

Martin Hosták, 26. 4. 2010 20:37

Všem zúčastněným se omlouvám, ale moje elektronická tužká žádné nadávky neodhalila

Vážení

Pierre de Cubertain, 26. 4. 2010 20:35

...trošku moc slov kvůli jednomu utkání, není-liž pravda? Pojďme si připomenout, prosím, ještě jendou mou myšlenku, kterou by se měl řídit každý sportovec - Není důležité vyhrát, ale být njvíc navoněný a nagelovaný, pokud možno drzý agresivní a sprostý a ve finále se zúčastnit

Dobrý den

Jakub Bombastic (Jamajskej BoB), 26. 4. 2010 20:20

Jamajskej beeeeest of Bambuuuus.... jupii uz se o nas mluvi :-) ;-)

to AA

Dan, 26. 4. 2010 9:34

Tady koukám, že se v někom nahromadila zášť za příkoří páchána na několika generacích anonymů, není-liž pravda ? Ty chytráku, snad nechceš srovnávat naše vtipné glosy s nadáváním do mužského přirození ?!? Nejsme žádné citlivky, ale vocaď pocaď.
Ano, máme v týmu pár ostřejších hochů, ale až na výjimečné řepkovské blikance nikoho, kdo by výrazně zacházel za rámec pravidel slušné hry.
Proč bychom do nich nepatřili ? Za nás mluví především výsledky a hra, ne anonymní kvákání na guestbooku.
Příště se podepiš, šmoulo, a budu tě moc brát vážně...

To Damien Sukmaster

anonym, 24. 4. 2010 8:43

kdo by na vás neřval vy vocasové?!
..chováte se, jako by vám to tam všechno patřilo!

S těmi pokřiky začni nejprva u sebe a svého chování na tribuně! Ono sedět vedle vás, člověk se hned doví novinky!

...to samý, rozhlédni se kolem sebe, nezdá se ti, že v týmu máte vypatlaný kretény, kteří jsou schopni za vítězného stavu 8:0 se soupeřem prorazit manťák?!

jo a abych nezapomněl, souhlasím s tebou v jednom... "5-6 solidních týmů tu je", ale vy do nich nepatříte!

Zatím zdar ty kolohnáte

Hanba Bobům

!!!fanoušek, 23. 4. 2010 21:20

Středeční zápas Sukmistři x nagelovaný a navoněný jamajský bob byla fakt hrůza. Pokud se fandí je to fajn, ale to co předvedli fanoušci těch nagelovaných frajírků, to byl teda něco. Rozhodčí tam byl jen pro srandu králíkům a prostě to nezvládl. Fanouškům bobíků bych doporučil na další zápas nechodit a pořadatelům bych doporučil emoce fanoušků poněkud krotit. To co se dělo ve středu nemělo se sportovním fanděním nic společného!

Reflection...

Damien Sukmaster, 22. 4. 2010 15:15

to Krupič : Bleskový report, chválim :-* A s hodnocením zápasu souhlasím :-D

Jenom dvě poznámky ke včerejšku :
1) Je bezva, když jsou plné ochozy a lidi fandí. I když proti nám :-D Ale pokud začnou z auditoria (i lavičky) lítat slovíčka : čůráci, zasraný Slávisti, zmrdi a podobně, jenom se v duchu ptám, kde se v těch hovádkách božích bere tolik zášti a primitivismu, že je přinutí takto statečně hulákat, schované v davu na tribuně...
2) Rozhodčí to nezvládal.

to sun : Florbal je přece zábava, amatérský sport a řezat se kvůli němu na této úrovni jako koně, to můžou jenom idioti. Ostatně, začal jsi snad provozovat tuto malebnou aktivitu proto, abys někoho srážel u mantinelů ? To asi pouze v případě, žes duševně slabší jedinec. Harcovka skutečně v průměru nemá valnou úroveň, ale 5-6 solidních týmů tu je.
Na druhou stranu je fakt, že za celou harcovskou sezónu se odehraje x zápasů, které i my z pralesa vyhráváme o 7 gólů a s prázdnou brankou. A k tomu 3-4, které mají opravdu úroveň. Možná by bylo řešením rychleji vyselektovat zrno od plev, místo 4 skupin po 8mi udělat 8 po 4ech, vítězové do elity A, 2-3 elita B, poslední elita C. Ale to asi neprojde :-)

TRISKOHNIDI

ANTITRISKÁČ !!!!!, 22. 4. 2010 12:38

Nebude to moc pozdě na ty ... hrát odvetu semifinále od 22:30h ?!!??!?! když chodí spát po večerníčku!!!

nagelovaný hokejky!!!!

to Krupič

sun, 22. 4. 2010 10:53

tak teď by mě zajímalo, kterej Krupič :-))))))
ale jinak: myšleno to bylo tak, že ačkoli samozřejmě teď i v PO Harcovky přituhuje, tak kdo hraje florbal soutěžně na nějaké ne uplně pralesní úrovni, tak asi bude souhlasit, že se tam hraje o důležité body (postup/sestup/play-off), zápasy jsou svázaný taktikou, každá chyba může znamenat fatální průšvih. Oproti tomu je harcovka legranda pro oderagování... ;-)

šolichaní?

Krupič, 20. 4. 2010 18:56

Nevim, co myslis tim "hooodne legracnim solichanim".? :-) Rekl bych, ze Play off uz je docela slusnej florbal, kterej se sice neda srovnat napriklad s extraligou, ale tvuj nazor beru, pokud hrajes nejvyssi ligu ve Svedsku.