Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prcku nikdy nezapomeneme!!!

Pepé, 1. 5. 2010 14:27

Říká se ti prcku, ale ty jsi byl velký člověk. Vždy si měl úsměv na rtech pro své přátelé, dodával jsi nám energii a bavil nás od rána do večera. Budeš nám strašně moc chybět kamaráde, nikdy nezapomeneme!!!

Myslíme na tebe!

Driketak, 1. 5. 2010 0:42

Svět
utrpěl velikánskou ztrátu, přišel a super člověka, který žil život, o
kterém se lidem ani nesní. Koruní princ Harcova rád žil na plno, ať
dělal, co dělal! Jeho láska ke kolu se mu stala osudná! .................. Nikdy na tebe nezapomene! Těch našich 1000 a jeden
příběhů budou žít navěky!!!! .......... Nebesa třes...te jde k vám člověk,
který již na Zemi žil bohémským životem!!! Máme tě moc rádi chlape.....
http://www.deloni.estranky.cz/clanky/nezarazene/sok-pro-vsechny-delony-i-obycejne-lidi

re: report

Fanynka , 30. 4. 2010 10:50

Dane, chci pochválit za hezký článek. Některá tvá přirovnání... žasnu. Mám jen jednu připomínku. takhle to vypadá, že za to, že vás půlka Harcovky nesnáší může Izzi a Honza. Myslím, že si za to můžete všichni, protože si neodpustíte blbý kecy na různých diskuzích. Zrovna Honza si myslím, že na tom zásluhu (do středy) neměl. Bohužel ve středu to byly veliký emoce. Jinak vím, že jste všichni normální dobrý kluci a to ve středu byl prostě jenom špatný den.

Report

Dan Klimša, 30. 4. 2010 9:14

Můj názor na 1/4finále najdete tady :

http://www.sukmisstri.estranky.cz/clanky/sifra-mistra-damiena/sukmisstri---jamajskej-bob

Další diskuze možná později...

hej hop

overall assessment , 30. 4. 2010 7:57

Pojďme už tu diskuzi ukončit. Nechápu, když se spousta hráčů navzájem zná, proč by se tu měli pořád urážet. Sláva vítězům a čest.....byl to boj a kdyby jsme všichni nebyli závislí na adrenalimu, tak jsme mohli ležet doma. A že to bylo kurva vzrůšo..:)

re FANOUŠKOVI

Já fanoušek, 30. 4. 2010 7:29

Tak čekej, frikulíne :-)))

FANOUŠKOVI

mistr rýmu a šprýmu, 29. 4. 2010 22:44

hele, frikulíne až za roh, myslim toho fandu florbalu, kterej o něm jistě mnoho ví...klec se tě jasně ptal na otázku, načež si začal opět mlýt svou :-) je sice hezký že ses naučil nová slova a cheš nám to ukázat, ale tady se čeká na zpětnou vazbu - čti odpověz už konečně do pí*i ;-)

souboje

Markku Kuyoniemi 3,2 BoB, 29. 4. 2010 22:19

ano, hralo se na harcovsky pomery tvrde, nebrecime z normalni hry telem, ale fauly na pana Curaka byly z kategorie likvidacnich, kdyz budu brat v potaz ze Zeli pri tom zaslani na lavicku nemel umysl zranit coz si myslim ze nemel, tak ale ten druhej zakrok byl jasnej na CK a nejenom kvuli roztrzenymu oboci ale kvuli jasnymu umyslu ho proste sejmout s rozebehem..demence..a pro fanouska sukmistru, myslis ze extraligovy hraci nevedi ze se hraje tvrde? moc dobre to vedi, ale harcovka ma bejt si myslim v trochu jinym duchu nez bezna sezona..samozrejme kdyz nekdo zacne hrat tvrde tak neni jina odpoved nez hrat taky tvrde a tim se podle me harcovka stava ne odreagovanim ale beznou pralesni ligou..Sukmistri si to posrali sami a moc dobre to vedi, holt nekteri z nich to hrotej trochu moc..a jeste na obranu pana Curaka, jo ten hraje tvrde ale ne zakerne! Znam ho celkem dlouho a je tim povestnej ale nikdy sem ho nevidel udelat neco zakernyho

re Jakub

Já fanoušek, 29. 4. 2010 22:10

Tak urážet umíš, ale jinak jsi evidentně k ničemu...

On fanousek

Jakub Bombastic - JBob, 29. 4. 2010 22:07

jezis ty ses debil :-D :-D :-D

re Klec

Já fanoušek, 29. 4. 2010 22:01

Chlape neplakej nám tady. Jsi frikulín až to bolí.

re uplakanci

Blín, 29. 4. 2010 21:42

správně správně, Klec je prostě borec :D samí slzičkáři :D

re uplakanci

klec - BoB, 29. 4. 2010 21:34

klidně hele :) ale až potom co se ty podivas na florbal jak se hraje fair (se všema soubojema) a priucis se trosicku abys tady neblil takovyhle nesmysly...;) a vubec rikas nam uplakanci, jak by ses zachoval ty kdybys dostal stejnej atak jako pan curak ... psal bys stejne tvrdě ty chytrolíne bo by ses rozplakal :) ? uplakanek ne přece...

Rozhodčí

jirka, 29. 4. 2010 21:30

Osobně se mi nelíbí neustálý nářek nad výkony rozhodčích. Nemyslím, že by výkony rozhodčích včera zásadně ovlivnily vývoj utkání. A jestli chcete zlepšit stávající stav, buďte konstruktivní, jak píše Filip. K tomu, co se včera odehrálo. To, že někomu mohou povolit nervy – stává se. Ale čekal bych, že to zůstane ve verbální rovině. Pokud dojde k inzultaci rozhodčího, to už je hodně za hranou. Proto navrhuji, aby takovéto jednání bylo po zásluze potrestáno tak, jak by tomu pravděpodobně bylo i v lize. Tj. ročním zákazem startů v soutěži.

re uplakanci

Já fanoušek, 29. 4. 2010 21:23

Ano, přitvrzuje, frikulíne. Jdi dělat balet s Harapesem...

re uplakanci

klec - BoB, 29. 4. 2010 21:11

:D:D:D, pritvrzuje to jo, ale videl si nekdy fair souboje ?? nevis o cem je rec vid :)

Uplakánci

Já fanoušek, 29. 4. 2010 20:57

Hoši bambusácký florbal není balet ani krasobruslení. Teď tu brečíte, ale zvykejte si. Přitvrzuje se. Gratulace sukmistrům, byli herně lepší, ale nemají holt nemají sebekázeň.

...

zelí, 29. 4. 2010 18:02

nebudem si tady snad připomínat kdo,komu co a jak.bylo to tvrdý,prohráli jsme.tečka
ať žije propíchanej balón

HFbL

Filip, 29. 4. 2010 16:56

Jako jeden ze zakladatelů harcovky znám dobře její slabá místa. 1) čas pro zápasy.. srovnejte to s fotbalem 2) rozhodčí, vystřídalo se jich tam několik, dle mého názoru i dobrých. To neplatí na zápasy, které sem musel pískat sám. Musel, protože nikdo nebyl. :-) Každý kdo tu psal, že rozhodčí za nic nestojí, vyjádřil svůj názor. Ale ten nikomu nepomůže, radši sem házejte nápady kde ty DOBRÉ rozhodčí brát??? Já to nevím a děkuji všem, kteří harcovku pískali, pískají a snad i budou. Obávám se, že Janoušek s Černým nám sem jezdit nezačnou. Ale může se jim to nabídnout.. :-)

tečka

bobista Mára, 29. 4. 2010 16:47

co furt tady řešíte, mlátili ste to stejně jako my... a to že máte v týmu mentály je váš kiks... takže moje rada je: http://www.donaoffice.cz/kapesnicky-papirove-kosmeticke-p-8265.html