Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hledám brankáře

David Macoun, 25. 5. 2010 17:09

Ahoj. Hledám brankáře, co by chtěl chytat mladoboleslavskou RAFL ligu
(více na www.florbal-rafl.com). Sám hraji ze jeden tým a hledám do nové sezóny brankáře do našeho týmu. Zápasy jsou 1x za 14dní, hrané v Ml.Boleslavi, slušná úroveň. Kdo by měl zájem, neb se mi prosím ozve na D.Macoun@seznam.cz, nebo na tel. 721931491..předem díky

Pívo pít

Ikarus opět, 22. 5. 2010 15:47

Vůbec jsem netušil, že tady běží takovýhle diskuze. Jen mi to bylo doporučeno přečíst pro zábavu - nic víc. A já pouze zareagoval - nic míň.
Harcovky je konec .. mějte se tu všichni bezva.
Čuus a díky všem, kterým již bylo poděkováno na úvodní straně.

finálový večer

Zvědavý zvěd, 20. 5. 2010 12:52

Jak to včera všecko dopadlo ?

ikarus je pták

dej si pívo, 20. 5. 2010 9:23

tak to byl ovšem taky pěkný bonmot... :-)
copak máš na práci asi ty... ;-)

Hoši hoši, hovno v koši .....

Ikarus, 19. 5. 2010 16:27

Hošiii .. zajímalo by mě co máte na práci, když máte čas sem psát takovýhle bláznivý věty. :-D :-D Pobavil sem se. B-)
Díka

lepší za 18 něco, co se dá pít :-)))

Pívo, 19. 5. 2010 10:20

lepší Svijánky za 18 než třeba G10° zadarmo... :-)))

Jo a mimochodem, víte co ještě říkal náš klasik? "Teplé pivo je horší než studená Němka..."
Tak pozor na to!

pívo

Matějkys, 19. 5. 2010 9:07

Ale nebyly to Svijany :)

Vořezanámyš

Fida, 18. 5. 2010 22:44

Hups.. moje chyba.. D.T.= Vořež. + Myš. Když sem to přihlašoval, tak to ještě nebylo dotažené, ale bylo potřeba mít rezervované místo. Sorry.. Dělám vám v tom bordel.. Podrobnosti zde: http://www.duracell.estranky.cz/stranka/historie

Jinak organizace.. Krup mi dělá radost a o naše dítko se stará dobře.. Ale v něčem se neshodnem.. Jo a za nás pivo bylo za bůra.. :-)))

bože

Krupič, 18. 5. 2010 17:52

Napisu to naposled: Pred zacatkem Harcovky byl prihlasen tym FBC MyšM.A.S.H., jehoz zastupce pred zacatkem ligy poslal mail, ve kterem prejmenovava tym na Duracell Team. Kdo tu chce kecat neco o nejaky ucte, tak by mel zacit u sebe.

dvojitý egoista :)

Tom..jiný Tom, 18. 5. 2010 12:53

vedle..já ublížené ego nemám:) osobně se mě to nedotýká..mě nadzvedlo, že tu jeden Trotl vyběhne s pokusem někoho zesměšnit pomocí soudruha. To je ubohost. Já se pokusil vysvětlit co mu asi vadí na té úvodní stránce..důvody níže...o název nejde, DT jsou borci všici a snad si boba namažou ;-)

no teď je to jasný!

tomáš jedno tomáši..., 18. 5. 2010 10:53

no bingo, teď je to jasný... Ty seš vořežprut, kterému bylo ublíženo na egu, že není vyjmenován v názvu... :-)))
Stejně ale, kdybys uměl opravdu číst a logicky uvažovat (a potlačil své ublížené ego), tak bys pochopil, že vyjádření "...Duracell Team (dříve FBC MyšM.A.S.H.)...", které mimochodem patrně vychází z přihlášky do letošního ročníku, neznamená, že letos za DT hrají jen hráči z bývalého MM.
Bodka

naposledy

Tom..jiný Tom, 18. 5. 2010 10:21

píšu, že to není zcela korektní označení..DT není prostě dříve MyšM.A.S.H..jedná se o sloučení DVOU týmů do zcela NOVÉHO DT..proto nový název...jiné dresy..
proto označení DT(dříve MyšM.A.S.H) není ZCELA korektní..už to chápeš?
ještě jednou..nejde o obměnu kádru jako v budějkách,které má vlastní zázemí,halu a i po obměně zůstanou budějkami s napisem na dresech, ale o sloučení dvou týmů do týmu nového, z nichž na jeden se jaksi na úvodní straně zapomnělo..
jestli stojí za to, se tu takhle domáhat korektního označování je věc druhá..
sorry, ale ta narážka je prostě mimo, pleteš sem úplný blbosti a jsem rád, že mě to nedojde na "správné" místo v mozkové buňce..

to Tom...jiný Tom

ale ale, 18. 5. 2010 0:12

odkdy "...Duracell Team (dříve FBC MyšM.A.S.H.)..."
= že všichni hráči Duracell Team jsou bývalí FBC MyšM.A.S.H. ??????????????????????????????????

To jako třeba když teď udělali v hokejových Budějkách 50% obměnu kádru, tak už to nejsou Budějky???? Takže by měli jmenovat asi všechny hráče, viď.... :-))))))))))))))))
Takže se to chce trošku i s tím předchozím uplakánkem zamyslet. A možná pak dojde na správné místo v mozkové buňce i ta narážka na Parobkovský pako...

podstata breceni

Tom..jiný Tom, 17. 5. 2010 20:38

to Jesus..tak abych ti to vysvětlil prostě a jasně..ta podstata brečení na úvodní stránce jaksi prostě JE .. cituji: "Duracell Team (dříve FBC MyšM.A.S.H.)"
..a to není zcela korektní, protože v DT hrajou nejen hráči dříve MyšM.A.S.H., ale téměř z 50ti % i hráči Vořežprutů .. takže DT není dříve MyšM.A.S.H. ale i Vořežpruti ..jen trochu úcty, trochu úcty..to byla asi ta podstata "problému" :)

a teď k tvojí invektivě se soudruh. Paroubkem..nemyslíš si, že je lehce trapné pokusit se druhého zesměšnit tím, že ho začneš spojovat s Par.?? myslím, že je to zcela mimo mísu..

Jusus...

ups, 17. 5. 2010 13:46

Džízis, co je to tady za uplakánka z pochybných baterek? :-) Tipnul bych si...
Souhlas s Krupičem, že jaksi podstata brečení není na úvodní stránce zmíněna.
A ještě by mě zajímalo, co vám jako vadí na organizaci? Máte zajištěnou halu, rozpis zápasů, někdo fouká do píšťaly a ukazuje rukama (někdy se mi taky nelíbí jak),
na tribuně sí dáte pivko za 18, a co chcete kua víc ??? Vy voe, to vše za kilo na hlavu...
To by mě tedy zajímalo, co Filip (ne že bych si chtěl Filipa brát do úst) zorganizoval líp...
Nejseš ty čoeče od soudruha Paroubka???

ach jo...

Krupič, 17. 5. 2010 0:36

Nevim, kde jsi na uvodni strance nasel, ze se DT sklada "pouze z ex-myshmashů"?:-) Ale pokud mi da Filip autorske svoleni, tak ti rad prectu jeho mail, kde prihlasuje tym do HFbL. Nicmene uz ted muzu prozradit, ze tam nikde neni zminka o tymu Duracell, natoz o VořežM.A.S.H.

....

..., 16. 5. 2010 20:02

tak se podívej na úvodní stránku...

dracell team

to tomas, 16. 5. 2010 19:12

Můžu se zeptat, kde je napsáno, že DT je složen jen z ex-myshmashů?
Jen bych dodal, že ani za Filipa nebyla organizace dokonalá. Jak jde čas, snadno se zapomíná. NEbereš taky v úvahu fakt, že se harcovka výrazně rozrostla.

duracell team

tomas, 16. 5. 2010 16:45

Rád bych upozornil, že duracell team není složen pouze z ex-myshmashů...když víte hovno tak nic nepiště...bohužel od dob filipa šla organizace harcovky z kopce..kdo ví, kde se až zastavíme...!!!

...

Damien, 14. 5. 2010 16:33

Jj, není nad názory "obyčejných lidí" :-)

Jinak se to tady myslím celkem zbytečně vyhrotilo, prostě jsme jen chtěli upozornit, že letos pořádáme další ročník Summer Cupu. Který, na rozdíl od loňského lžisummercupu, má právo nosit tento název a nějakou tradici. To je vše...

Btw. jak se ve středu hrálo ?