Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

rozhodčí nekřepči

Long John Silverwing, 16. 12. 2010 16:24

Víceméně souhlas, až na pár věcí.
Florbal je amatérskej sport na všech úrovních, takže jde v podstatě "o hovno", ať hraješ finále Harcovky nebo extraligy. Jde jenom o to, že některé hovno má větší prestiž, než jiné...
To, že některý lidi reagují emotivněji, než jiní, je ve florbale i v životě normální a nechápu, proč by se měl každej smát a bejt nad věcí, když ho rozhodčí zařízne. Neschvaluju samozřejmě žádné projevy násilí apod., ale zároveň zase nejsem ovce s přístupem, pískejte si jak chcete, pro mě je čest, že tu vůbec můžu hrát.
Když vezmu 32 týmů, průměrem řekněme po deseti hráčích, tak to máme rozpočet bratru 32 tis. Netvrdím, že to je Liga Mistrů, ale zároveň se s takovou částkou dá už nějak pracovat a není to stejná situace, jako když se sejde deset pitomců na betnovém plácku a jdou se dvě hodiny mastit přes holeně. Je mi jedno, jestli je rozhodčí "profi" nebo ne, pro mě za mě, ať to píská člověk, kterej právě vstal od desátého piva. Ale musí si bejt schopnej zjednat na hřišti respekt a znát pravidla alespoň natolik, aby obhájil svoje rozhodnutí. Pokud to nedokáže, ať tam neleze.

Re: rozhodčí nekřepči

Long John Silverwing, 16. 12. 2010 16:29

Tohle jsem psal jako reakci na : Slunce, 16. 12. 2010 12:26, tak nevim, proč mi to hodilo sólovej post. Ale třeba jsem někde něco špatně zmáčknul, já se holt v tym ynternete tolik neviznám...

žvásty naší Vlasty

Bajglis, 14. 12. 2010 11:54

Nechápu, co je komu do toho. Když tím neporušujeme pravidla, tak i kdyby jsme hráli s obrácenýma hokejkama a skákali u toho po jedný noze, jeto naše věc. Bzw. golmana sháníme od začátku ligy a na playoff už si tam někdo vleze, tak buďte klidný..

Re: žvásty naší Vlasty

Kebab, 14. 12. 2010 13:19

chcete mě? :D

Re: žvásty naší Vlasty

Krupič, 14. 12. 2010 15:18

Kdybychom opravdu bazirovali na presnych pravidlech CFBU, tak pravidla porusujete, jedinej rozdil je v tom, ze mi prijde vazne zbytecny bazirovat na tom, aby si nekdo z vas bral na 5 vterin vystroj.

Re: Re: žvásty naší Vlasty

ziky, 14. 12. 2010 20:29

proc pet vterin? pokud dobre vidim, tak pravidlo 301 rika: Aby rozhodčí mohl zahájit utkání, každé družstvo musí mít alespoň pět hráčů v poli a brankáře v předepsané výstroji. A kdyz to doplnime pravidlem 303: Hráči označenému jako brankář není dovoleno se stejného utkání účastnit jako hráč v poli s hokejkou, tak mi vychazi, ze to proti pravidlum je cely. citovano z cfbu.cz

Re: Re: Re: žvásty naší Vlasty

Damin Wunderkind, 16. 12. 2010 15:56

OMG ... to tu vážně chcete bazírovat na takovejch míšovinách ? Gólmana jsme zoufale sháněli poměrně dlouho a nikdo se neozval. Lézt do smradlavé a zpocené výstroje se nikomu nechce. Já jsem si to vyzkoušel a děkuji, už nikdy více. Tomu, že tu někdo šermuje paragrafy se musím vážně smát, protože problém je úplně někde jinde. Když se hlasovalo o rozumnějším výkonnostním rozložení, neujalo se to, což je ku škodě celé soutěže. V důsledku toho dopředu víme, že odehrajeme minimálně 4 zápasy, kde se bude řešit pouze výše skóre. A samozřejmě nejen my, se podívejte, jak jsou na tom Duracel, Bambus a spol. Bohužel, systém je takový, jaký je.

rozhodčí

totti, 15. 12. 2010 23:38

Dnes opět "výborný" výkon... jen čekám kdy mu už někdo konečně rozmlátí brejle...

Re: rozhodčí

Rrrrr, 16. 12. 2010 0:48

Ano, divadlo pana sudího je v některých okamžicích opravdu neskutečné. Nejde o to, že jeho rozhodnutí ovlivňuje výsledek. Jde o to, že to pak hráče nebaví..

Re: rozhodčí

Krupič, 16. 12. 2010 4:54

Nemám slov. Očekávám, že mi napíšeš mail a domluvíme se na zápasech, které odpískáš ty. Takovýhle dementní kecy, to už si děláš srandu ne?

Re: rozhodčí

Slunce, 16. 12. 2010 12:26

"jen čekám kdy mu už někdo konečně rozmlátí brejle... "
Výborně, super, skvěle...! (samozřejmě myšleno ironicky!)
Není tohle příspěvek nějakého dementního fotbalisty???
Naprosto souhlasím s Krupičem, že "nemám slov..."
Ale vlastně mám. Jako ex-extraligový hráč si dovolím tvrdit, že některým věcem i rozumím :-)
1) Rozhodčí je na hřišti jeden a těžko může být u branky jedné a za chvíli i u branky druhé.
Fajn, tak vy kritici sežeňte víc, a "kvalitnějších", sudích, kteří to za hubičku budou dělat.
2) Harcovka je "sranda" soutěž, žádná extraliga. Nepíšu to kvůli tomu, že bych chtěl schazovat úroveň a zaujetí týmů, ale proto, že asi těžko můžeme očekávat "áčkové" rozhodčí, že?
3) Nejvíc řvou týmy, které nevědí o pravidlech florbalu (a zejména o jejich výkladu) skoro nic. Cit pro posouzení, co je a není faul, proč zákrok jednoho hráče není faul jako podobný zákrok u jiného hráče, nemá drtivá většina hráčů nižsích florbalových lig, natož aby je měl pseudoflorbalista-fotbalista/hokejista".
Opět nechci snižovat zaujetí nikoho pro florbal, ale pokud si jdu zahrát něco, čemu fakt nerozumím, musím akorát tak držet ústa a šoupat nohama!
PS:
Když nám ten "rozhodčí se zatím nerozmlácenými brýlemi" z půlky odpískal gól, který nebyl, a vůbec ho nemohl vidět, nechápal jsem proč se pár kluků z našeho týmu vůbec rozčilovalo... Stačilo se zasmát a dát o dva góly víc.
To je jen poznámka, abyste viděli, že i s pocitem křivdy se dá žít... :-)
Nejsem úplný svatoušek, rozhodčího také umím sarkasticky okomentovat, ironicky se mu zasměju, ale sprostě mu nadávat, nebo dokonce vyhrožovat mu, při Harcovce...???
Proto tam chodíte hrát?
PS2:
Při studijním pobytu v UK jsem při univerzitních sportovních aktivitách neviděl ani náznak demence a dementních výlevů studentů, jako lze vidět v ČR např. při Harcovce. Podobně obecně při sportu, kde české výlevy v UK, FIN, SWE, NOR, GER, AUT, SUI,... neuvidíte.
Je to fakt české specifikum být takovýhle paka? Nebo v Čechách na univerzitu dnes už vezmou každýho, i dementa? Vždyť študáci by měli být o dost lepší než nějaké "lopaty"...

Re: Re: rozhodčí

totti, 16. 12. 2010 13:15

omluvám se, fakt sem to asi přehnal...byl sem prostě v "ráži"...příště radši nejdřiv vychladnu. Ještě jednou SORRY

svijanské píívko

Honza, 14. 12. 2010 19:33

to je v ohrožení, že v novém roce zmizí S11° za 18,- ? to nee

powerplay

powerplay, 7. 12. 2010 16:57

buďte rádi, že se o to Krupič vůbec stará!
Docela mě štve, že sukmistři nemají brankáře a ani se nesnaží ho nějak extra mít a tím znevažují harcovku. Třeba jak Deloni, tak Jamajský Bob poslal do brány hráče. Tak nevím proč by to nemohli udělat Sukmistři, když stejně je jasné, že vyhrajou.

Pane Powerteplay

Suk, 7. 12. 2010 22:21

Radši se místo těch nesmyslů, co tady píšeš, soustřeď na školu, brzo Ti začne zkouškový ;)

Re: Pane Powerteplay

Nobody, 8. 12. 2010 19:01

Suku, uznej, že minimálně k zamyšlení ta připomínka byla. Sehnat golmana není taková sranda, jako doplnit hráče do pole, o tom není diskuze, ale playoff se přiblíží a tam už to nejspíš bez golmana nepůjde, tak by třeba stálo za úvahu, kdybyste se aspoň v té bráně prostřídali.

Re: powerplay

Ondra, 10. 12. 2010 18:44

Tak nemyslim si, ze venovat webu hodku tydne je nakej extra problem...ale mozna se pletu...

Úspěšnost střelby

Suk, 6. 12. 2010 11:29

Tempišáci z 6střel 6gólů..?! Zřějmě slušnej oddíl ;)

Re: Úspěšnost střelby

Krupič, 6. 12. 2010 12:12

střela=gol nebo zasah brankare.
Kolik mel vas brankar zakroku..?!

Re: Úspěšnost střelby

STF Tempish, 6. 12. 2010 17:22

1. za to vaše střelecká úspěšnost nic moc :)( a několik střel jste zblokovali před bránou a něco lětělo i vedle, takže 6 u nás je divné)
2. pro zajímavost: není náhodou v pravidlech, že každý tým by měl min. na sekundu na začátku nastoupit v bráně s brankářem? takže jinak by tenhle zápas měl být kontumačně pro STF? :)) (třeba se pletu)