Jdi na obsah Jdi na menu

Hrací čas je oproti předchozím ročníkům pozměněn, kdy se místo 2 x 15 bude hrát na tři třetiny a to způsobem:
3 x 9 minut hrubého, poslední 2 minuty třetí třetiny čistého času.

3 základní skupiny ( 3 x 6 týmů)

Ve skupině sehraje každý s každým během základní skupiny jeden zápas.
Po této části vzniknou nové 3 tabulky A, B, C. Do tabulky A postoupí 6 týmů tvořených z 1. a 2. míst tabulek základní části, do tabulky B týmy umístěné na 3. a 4. místě a do tabulky C týmy z 5. a 6. míst. ( Tabulka C bude pouze po 5 týmech)

Po odehrání této části se určí soupeři pro play-off "A" a play-off "B"

Play off A bude tvořeno týmy z tabulky A a 1. a 2. týmem tabulky B. Čtvrtfinálové duely pak budou tedy vypadat následovně:
1Ax2B, 2Ax1B, 3Ax6A, 4Ax5A. Čtvrtfinálové a semifinálové zápasy PLAY-OFF "A" budou hrány na 2 vítězství (za stavu 1:1 na zápasy následují nájezdy). Zápas o 3. místo (play- off A) se hraje 3 x12 minut hrubého času, poslední dvě minuty třetí třetiny čistého. Finále (play- off A) se hraje 3 x 15 minut, poslední dvě minuty třetí třetiny čistého času.

Play off B budou hrát týmy umístěné v tabulce B na 3.-6. místě + 1.- 4. z tabulky C. Tým umístěný v tabulce C na posledním místě bohužel v letošním ročníku končí. PLAY-OFF "B" se hraje na jeden zápas, hrací čas 3 x 10 minut.

V případě rovnosti bodů rozhoduje o pořadí: 1. vzájemný zápas, 2. skóre, 3. počet vstřelených branek. To platí pro všechny tabulky.