Jdi na obsah Jdi na menu
 


23. 10. 2013

Nová sezóna HFbL právě začíná

Už při registraci bylo vidět, že většina stálic harcovské florbalové scény opět registruje svůj tým, a tudíž to ostatním neulehčí, a nebo naopak. Pojďme se podívat na jednotlivé týmy, již podle nových tabulek ze středečního rozlosování.

SKUPINA A

Skupině A vévodí dva nasazené týmy z loňského roku. Neboli týmy, které se umístily v první osmičce tabulky loňské sezóny. Jako první jsou zde několikanásobní vítězové a obhájci titulu HFbL Sukmistři. Uvidíme, jaké změny (jestli nějaké) v sestavě nastaly. Mají Sukmistři svého stálého brankaře? Nebo uvidíme i tento rok zápasy tzv. power-play? Jako druhý v tabulce je známý tým LeftHanders, který minulou sezónu překvapil postupem mezi TOP8 zdříve průměrných míst tabulky. Jak se tento tým připravil na novou sezónu můžete vidět už další středu. Třetí tým tabulky: Raz23 uuauuauua snad není třeba představovat. Opět se dali dohromady a jsou připraveni drtit. Ani čtvrtý tým není třeba moc představovat: Smrad z Jelena utkvěl divákům v paměti, především díky názvu a žluto-zeleným dresům. Uvidíme, jak se bude dařit týmu z loňského 18. místa. První neznáme jméno - nováček ligy - SK Rebels, poskládaný z ligových hráčů a hráčů pozemního hokeje. Máme se na co těšit. Tým Schraubendreher jsme měli možnost vídat již minulou sezónu, uvidíme jak si z 28. místa letos polepší. 7. tým : Team not found - nováček ligy a Štírci jak sviň, nové jméno v lize, né však neznámí lidé. Lidé kolem atleta Vojcky jsou připraveni do boje.

SKUPINA B
Několikrát vítězové ligy, suverení tým, který opravdové boje zažívá většinou až v semifinále play-off - Duracell Team. I tento rok bude svítit na tabuli číslo větší než 20 u jejich skóre vstřelených gólů soupeři. Těšte se skupino B! SK Neškrtnem si, stálice ligy, kterým se standardně daří dostat po základní části do první poloviny tabulky. Míšák a Béďa útočí! FBC Květák - tým, který se  v lize drží už dlouho, avšak každý rok s pozměněnou sestavou. Stálice však drží! Zakázané uvolnění je nový název v lize, uvidíme, kdo se za ním skrývá. Fofrklacky, loňská 20. pozice týmu určitě nestačí. Aquabelky - loňský suverení tým posledního místa tabulky. Jak tomu bude letos. Cocaine Power - nováček ligy, dle názvu lze očekávat slušnej nášňup. SK Alzheimers budou opět bojovat o lepší místo v tabulce. Průměrný tým, má ale určitě co říct.

SKUPINA C
Tým, kterému se podařilo z průměrných umístění vyšplhat v loňské sezóně až na třetí místo, tým s velkou fanouškovskou základnou a zabraným zadním stolem v Dandy Clubu -  Squadra harcova. Déle pak tým STF Tempish, známé jméno tradičních nepříjemných soupeřů. Nové jméno - For Fans, které uvidíme již příští středu. Pedobears tým z nižších pozic tabulky loňské sezóny. Šavlozubé Kuny - nové jméno, avšak nám dobře připomínající loňské Kuničky z první poloviny tabulky - aneb druhé stádium vývoje v pokebalu. Podobná sestava bude opět útočit na první polovinu tabulky. Astropanteři - nováček ligy. Kdo a co to je si musíme počkat až na první zápasy. Červené dresy, neodbytní útočníci a držáci scény - Žraloci. Posledním týmem v tabulce je nové jméno v lize, né však v životě: Nevinný Výstřik.

SKUPINA D
Bílí bagři - ostřílení harcovníci ligy. Deloni - srdcaři, jednou i vítězové ligy, pravidelní účastníci play-off.  Sněhurka a 7 trpaslíků - pohádkový nováček ligy. Uvidíme, kolik tam bude trpaslíků a já jsem především zvědavý na Sněhurku. Mechalkoholici - neodbytný tým s jasným cílem, kousat! Turbobaklažáni - aneb cože? Nováček týmu a adapt na ocenění v kategorii: Super název nováček. Boobs and Nipples - no sakra těžký tým pro každého soupeře. Kozy na triku, Kožak v obraně a malej Ježíš v útoku, a sakra! Tvoje máma - známé jméno v lize, přestože si jméno udělali především na večerních turnajích. Nepříjmený soupeř. A poslední tým Burgři, tým z posledních příček loňské tabulky. Uvídíme jestli posílil, a tento rok tomu bude jinak.

 

Stručný pohled na letošní týmy. Uvidíme, kdo z nováčků překvapí a kdo ze stálic se popere o přední místa. My však již víme, že mezi nimi nebudou jména jako JETS (Triskáči) nebo Old School Heroes, či Vodopády. Hráče z těchto týmů najdeme nejspíše v jiných týmech ligy.  Stejně se máte na co těšit.

/hozzy/

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář